• KAMEROĞLU İnşaat le ilgili bilgilendirmelerden Telefon, Sms ve Mail yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

DETAYLAR

Yatırımınıza Değer Katacak Üç Ayrı Konsept Bir Arada

SUITES

Kameroğlu Metrohome Suites 28.530 m²’lik alan üzerinde konumlanmış, 806 konut 80 Mağazadan oluşan, yaşam alanları, spor salonu, 3 katlı otoparkı ve birçok fonksiyonuyla inşa edilmiş kompleks bir yapı…

Kuzey yönünde E5, güney yönünde Beylikdüzü ’nün yeni yuvası Yaşam Vadisi ile komşu olan Kameroğlu Metrohome Suites, 17 Kat 9 bloktan oluşuyor... Kameroğlu Metrohome; 2+1, 3+1, 4+1 geniş daire seçenekleri ile sizlere geniş yelpazeli yaşam alanları sunuyor.

RESIDENCE

Kameroğlu Metrohome Residence; kuzey yönünde E5, güney yönünde Beylikdüzü’nün yeni yuvası Yaşam Vadisi ile komşu konumda bulunan, minimalist yaşamayı tercih edenler için 1+1, 2+1 olmak üzere farklı planlarda daire seçenekleri sunan, 3 katlı otoparkı ve birçok fonksiyonuyla, 17 kat 5 bloktan inşa edilmiş kompleks bir yapıdır.

Beylikdüzü’nün Yeni Buluşma Noktası

İhtiyacınız Olan Her Şey Bir Adım Ötenizde...

AVM konsepti ile işletilecek seçkin markalardan oluşan şık mağazaları ve kafeleri ile şehrin yeni cazibe merkezi; METROHOME CADDE.

Yaşam Vadisi Komşunuz

Yeşilin temel tasarım öğesi olduğu Yaşam Vadisi; konser-etkinlik alanı, kafeteryalar, sanat atölyeleri, çocuk oyun alanları, koşu parkurları, bisiklet yolu vb. aktivite alanları ile kentin yoğun ve yorucu havasından uzaklaştırıp doğa ile baş başa bırakan yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

GÜNCEL VIDEO

KISA ANİMASYON

ŞANTİYE VIDEO

Kameroğlu Metrohome Suites & Residence

Kameroğlu Metrohome Suites & Residence

x

Hakkımızda

Kameroğlu İnşaat, EKOL markası ile Kapalıçarşı’da toptan altın ve pırlanta sektörünün en güvenilir markalarından biri haline gelmiştir. Bu ticari bilgi ve sermaye birikimi ile birlikte 1991 yılından itibaren ülkemizde inşaat sektöründe de faaliyet göstermeye başlamıştır.

Kameroğlu İnşaat, Florya ve Yeşilköy bölgelerinin en lüks konut inşaatlarının yapılmasına müteakip, misyonunu konut yapı sektörünün bir adım ilerisine taşımayı hedefleyerek; Capacity ve Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezlerini hayata geçirmiş olup, halen söz konusu bu alışveriş merkezlerinin işletmesini devam ettirmektedir.

Kameroğlu İnşaat, KKG konsorsiyumunun bir parçası olarak, Türkiye’nin en büyük villa projelerinden Pelican Hill I. Etap ve II. Etap projelerini ek olarak 674 daire 22 iş yerinin yer aldığı Pelican Hill Residence projesini gerçekleştirmiştir.

2013 yılında inşaat sektöründe ortaksız devam etme kararı alan Kameroğlu, Pelican Hill Proje alanının en özel manzaraya hâkim olan bölgesinde ‘’Ihlamur Evleri‘’ adıyla A Plus dekorasyonu tamamlanmış, tek katlı villalarında yaşam başlamıştır. Ihlamur Evleri Projesi de bu yüksek kalite anlayışı çerçevesinde gururla teslimlerine devam etmektedir. Kameroğlu İnşaat, Beylikdüzü’nün en değerli ve 112000 m² alanına sahip en büyük arsasında başladığı, 1700 konut 130 Mağazadan oluşan Kameroğlu Metrohome Suites&Residence projesiyle Beylikdüzü’ne değer katmayı hedeflemektedir.

Genel anlayışımız, üstün kalite, estetik mimari, zamanından önce teslim hedefi ve yüksek müşteri memnuniyeti odaklıdır. Kameroğlu İnşaat deneyimli kadrosuyla sektörünün lideri olmayı hedeflerken, vizyonu doğrultusunda hizmetlerine devam edecektir.

İLETİŞİM

METROHOME
“Ev değil Yeni Bir Yaşam...”
SATIŞ OFİSİ :
Beko Fabrikası Yanı, E-5 Üzeri Beylikdüzü / İSTANBUL
E-POSTA :
satis@kameroglumetrohome.com
TELEFON :
LÜTFEN KONUM SEÇİN